Medžiagų Pjaustymas Vandens Srove

Pjovimas aukšto slėgio vandens srove– tai gera alternatyva tradiciniams terminiams pjovimo procesams. Naudojant vandens srovę su abrazyvinėmis dalelėmis galima tiksliai pjauti daugelį metalų ir kitų medžiagų: metalą, gumą, medį, medžio drožlių plokštes, akmenį, keramines plyteles, stiklą (išskyrus grūdintą), poroloną, putų polistireną ir kt.

Industrial equipment
Industrial equipment

Vandens čiurkšlė su abrazyvu skiriasi nuo paprastos vandens srovės keletu bruožų. Pjaunant tik vandeniu, medžiaga atskiriama viršgarsine srove. Pjaunant su abrazyvu, vandens srovė pagreitina abrazyvines daleles ir pjauna jos, o ne vanduo. Vandens srovė su abrazyvu yra šimtus, jei ne tūkstančius kartų galingesnė nei grynas vanduo. Tačiau pjovimas ir grynu vandeniu, ir naudojant abrazyvą turi savas naudojimo sritis. Minkštoms medžiagoms pjauti dažniausiai naudojama gryno vandens čiurkšlė, kai tokioms kietoms medžiagoms, kaip metalas, akmuo, keramika ir kt., geriau tinka srovė su abrazyvu. Vandens srove su abrazyvu galima pjauti net šiek tiek kietesnes medžiagas nei aliuminio oksido keramika (dažnai vadinama Alumina, AD 99,9).

Pjovimas vandens srovės staklėmis naudojamas tada, kai siekiama greičio, idealaus tikslumo, kokybės (skiriami 3 kokybės lygiai: žema, vidutinė, aukščiausia), pjaunamos ypač smulkios, sudėtingos linijos ir kiti pjovimo metodai yra tiesiog bejėgiai. KAINOS: apskaičiuojamos ir pateikiamos kiekvienam gaminiui individualiai, priklausomai nuo pjaunamo objekto medžiagos, jos storio, pjovimo kokybės lygio (jų yra 3), formos sudėtingumo, gamybos masto.

PJOVIMO VANDENS SROVE SU ABRAZYVU PRIVALUMAI:

TINKA BEVEIK VISOMS MEDŽIAGOMS PJAUTI

NĖRA TERMINIO POVEIKIO SRIČIŲ

YPATINGAI UNIVERSALUS PROCESAS

PRARANDAMA MAŽAI PJAUNAMOS MEDŽIAGOS

LABAI SUDĖTINGA PJAUNAMO GAMINIO GEOMETRIJA

NĖRA MECHANINĖS ĮTAMPOS MEDŽIAGOJE

Mųsų teikiamos Paslaugos

Projektavimas, Gamyba, Apdirbimas

01.

Naudojant vandens srovę su abrazyvinėmis dalelėmis galima tiksliai pjauti daugelį metalų ir kitų medžiagų: metalą, gumą, medį, medžio drožlių plokštes, akmenį, keramines plyteles, stiklą (išskyrus grūdintą), poroloną, putų polistireną ir kt.

02.

Gaminame įvairaus sudėtingumo detales, statybines, pramonines konstrukcijas ir gaminius. Tiksliai ir kokybiškai metalo konstrukcijų gamybai užtikrinti įmonėje sumontuoti modernūs įrenginiai.

03.

Pramonės sektoriaus įmonėms gaminame įvairaus tipo įrengimus, galime paruošti paruošas, atlikti suvirinimo, dažymo ir mechaninio surinkimo darbus. Turime patirties pramoninių transporterių bei kitų įrenginių gamyboje.

04.

MIG/MAG- lydžiuoju elektrodu apsauginėse dujose, MMA- rankinis elektrolankinis suvirinimas glaistytaisiais elektrodais, TIG- suvirinimas nelydžiu volframo elektrodu inertinėse dujose.

Atgal
Toliau

Kontaktai

Adresas

Mainų gatvė 9, Klaipėda

Telefonas
Telefonas
El.paštas
Socialiniai tinklai
Kontaktų forma